fbpx

Saten Vücut Germe

Saten Vücut Şekillendirme

Saten Vücut Germe

Saten cihazı fokuslu radyo frekans ve ultrason sayesinde kollojen yapısını güçlendirir ve  saten vücut şekillendirme cildimizde saten etkisi yaratır.
Spor ve diyetle eritemediğimiz inatçı yağ hücrelerini parçalar.
Dolaşımı düzenlediği için selülit tedavisinde başarılı sonuçlar gösterir.
Kilo alıp vermeye dayalı cildimiz elastikiyetini kaybeder ve sarkar bunun önüne ameliyatlı operasyonlar kadar etkili sonuçlar gösteren saten cihazı ile tedavi yapılır ameliyatsız karın germe ,bacak germe ,kol germe yapılır.
Sonuçları bilimsel ve onaylıdır .
Hem bölgesel incelme yaparken aynı anda sıkılaştırır ve selülitleri giderir yani  tek cihazla 3 tedavi birden sonuçlanır.
Daha ince ve fit bir vücuda kavuşmamızı sağlar.
Uygulama alanları göbek ,bel, kol, bacak ,sırt, popo bu şekilde vücudumuzu tam anlamıyla şekillendirir.
Seans sayısı kişiye metabolizmaya göre değerlendirilip  ortalama 4-6-8 olarak değişiklik gösterir
ameliyatsız liposuction olarak da değerlendirilir ve hatta ameliyata bağlı olan deformasyonları ve dalgalanmaları düzenleyen en iyi vücut şekillendirme uygulamasıdır.

Saten vücut germe yöntemi tek seansta 2 cm incelme sağlayan FDA onaylı bilimsel ödüllü tek yöntemdir. Saten vücut germe ile selülit tedavisi artık sorun olmaktan çıktı. Dolaşımı düzenleyerek selülitli dokuda en kalıcı sonuçlar sağlanır. Saten vücut germe ile bölgesel incelme nasıl sağlanır sorusuna en iyi cevap; Fokuslu Radyo Frekans ve Ultrason enerjisi birleşip hybrid etkisi yaratır. Bu sayede radyo frekans cildi sıkılaştırırken ultrason yağ parçalar. Sporla, diyetle gitmeyen inatçı yağ hücrelerinden kurtulmayı sağlar.

Saten vücut şekillendirme, adından da anlaşıldığı gibi vücudun şekillenip forma girmesini, daha ince ve fit görünmenizi sağlar. 2015-2016 yılında en iyi vücut şekillendirme ödülünü FDA tarafından alan bir yöntemdir.